Фінансова діяльність

Порядок та механізм витрачання бюджетних коштів

Бюджетний Кодекс України

Постанова Кабінету Міністрів України від 28.02.2002 № 228 "Про затвердження Порядку складання, розгляду, затвердження та основних вимог до виконання кошторисів бюджетних установ"

Постанова Кабінету Міністрів України від 30.08.2002 № 1298 "Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери"

Наказ Міністерства освіти України від 15.04.1993 № 102 "Про затвердження Інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти"

Наказ Міністерства освіти і науки України від 26.09.2005 № 557 "Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ"

Постанова Кабінету Міністрів України від 22.10.2008 № 943 "Про економію бюджетних коштів, передбачених для утримання органів державної влади та інших державних органів"

Благодійні внески

ВИСЛОВЛЮЄМО ПОДЯКУ БАТЬКАМ ЗА БЛАГОДІЙНУ ДОПОМОГУ.

Ми цінуємо Вашу турботу та допомогу

у розвитку навчального закладу

Благодійні внески від громадськості комунальному закладу освіти «Середня загальноосвітня школа № 52» ДМР  здійснюються у відповідності до листа Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 15.04.2011 № 1/9-289 «Щодо оприлюднення інформації про використання благодійних та спонсорських внесків».

Працівники та вихованці закладу дуже вдячні всім, хто бере активну участь у житті нашого закладу за надану допомогу в збереженні та зміцненні матеріальної бази закладу.

З метою інформування громадськості щодо ефективності та прозорості використання добровільних пожертвувань та їхнього обліку пропонуємо ознайомитися з інформацією на нашій сторінці.

Законодавство України про благодійну діяльність та благодійні організації базується на Конституції України та складається з Закону України «Про благодійну діяльність та благодійні організації», Цивільного кодексу України, міжнародних договорів України, згода на обов’язковість яких надана Верховною Радою України, та інших нормативно-правових актів.

Прийом благодійних внесків від фізичних і юридичних осіб відбувається виключно на добровільній основі відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 04 серпня 2000 р. №1222 (із змінами) «Про затвердження Порядку отримання благодійних (добровільних) внесків і пожертв від юридичних та фізичних осіб бюджетними установами і закладами освіти, охорони здоров’я, соціального захисту, культури, науки, спорту та фізичного виховання для потреб їх фінансування» з обов’язковим оформленням відповідної документації та відображенням у бухгалтерському обліку (лист Міністерства від 09.04.2012 № 1/9-272 ).

У навчальному закладі за рішенням загальних зборів створена Рада школи, діяльність якої регулюється Положенням про Раду КЗО СЗШ № 52 ДМР». Батьківські комітети є добровільними органами громадського самоврядування, створеними на основі єдності інтересів батьків щодо реалізації прав та обов’язків своїх дітей під час організації їх життєдіяльності у закладі.

Наказом Міністерства освіти і науки України від 02.06.04 № 440 " Щодо благодійних внесків" затверджено Примірне положення про батьківські комітети (ради) загальноосвітнього навчального закладу, які можуть створювати благодійні фонди відповідно до чинного законодавства, у т.ч. контролювати надходження і розподіл грошей, брати участь у вирішенні інших питань, передбачених статутом цих фондів.