Попередження дитячого травматизму

Загальні рекомендації громадянам щодо дій в екстремальних ситуаціях

Кожна людина повинна чітко уявляти свою поведінку при виявленні можливих вибухових пристроїв, виникнення артобстрілів, під час евакуації та бути психологічно готовою до самозахисту і адекватної поведінки під час масових заворушень та дій правоохоронних органів щодо їх припинення.

Якщо, перебуваючи у громадському транспорті, адміністративній будівлі чи місцях масового перебування людей Ви помітили предмет, що викликає підозру, негайно телефонуйте за номером 101 або 102.

До прибуття спецслужб не чіпайте, не пересувайте, не розкривайте виявлений предмет; зафіксуйте час виявлення предмету; намагайтесь зробити все можливе, щоб люди відійшли якнайдалі від знахідки; обов'язково дочекайтеся прибуття фахівців!

Дніпропетровське міське управління Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області

ПАМ`ЯТКА БАТЬКАМ
З ПОПЕРЕДЖЕННЯ  ДИТЯЧОГО ТРАВМАТИЗМУ

ЖИТТЯ ДИТИНИ – ЦЕ НАЙВИЩА ЦІННІСТЬ!
ЗВЕРТАЄМОСЯ ДО ВАС: НЕ ЗАЛИШАЙТЕ ДІТЕЙ БЕЗ НАГЛЯДУ ДОРОСЛИХ, РОЗ’ЯСНЮЙТЕ ЇМ:
•    ПРАВИЛА ДОРОЖНЬОГО РУХУ;
•    ПРАВИЛА ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ;
•    ПРАВИЛА ПОВОДЖЕННЯ З ЕЛЕКТРОПРИЛАДАМИ;
•    ПРАВИЛА КОРИСТУВАННЯ ЛІФТАМИ;
•    ПРАВИЛА КОРИСТУВАННЯ ГАЗОВИМ ПРИЛАДДЯМ;
•    ПРАВИЛА ПОВОДЖЕННЯ З НЕЗНАЙОМИМИ ТА ВИБУХОВО-НЕБЕЗПЕЧНИМИ РЕЧОВИНАМИ;
•    ПРАВИЛА ПОВОДЖЕННЯ БІЛЯ ВОДОЙМИЩ;
•    ПРАВИЛА ОСОБИСТОЇ БЕЗПЕКИ ТА ПОВОДЖЕННЯ З НЕЗНАЙОМИМИ ЛЮДЬМИ;
•    ПРАВИЛА САНІТАРІЇ ТА ОСОБИСТОЇ ГІГІЄНИ;
•    ПРАВИЛА ПРОФІЛАКТИКИ ОТРУЄНЬ (ОСОБЛИВО ГРИБАМИ ТА НЕСВІЖИМИ ПРОДУКТАМИ ХАРЧУВАННЯ);
•    ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ У ЛІСІ;
•    ПРАВИЛА БЕЗПЕЧНОЇ ПОВЕДІНКИ ПРИ ВИНИКНЕННІ НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ РІЗНОГО ХАРАКТЕРУ;
•    НЕ ВІДПУСКАЙТЕ ДИТИНУ УВЕЧЕРІ БЕЗ НАГЛЯДУ ДОРОСЛИХ!
ПАМ’ЯТАЙТЕ: ВИХОВАННЯ ДІТЕЙ У СІМ’Ї ЗАЛЕЖИТЬ ПЕРШ ЗА ВСЕ ВІД ЗАГАЛЬНОЇ КУЛЬТУРИ БАТЬКІВ! ЛИШЕ ВАША ПОСТІЙНА УВАГА Й ТУРБОТА ДОПОМОЖУТЬ ДИТИНІ УНИКНУТИ НЕБЕЗПЕЧНОЇ СИТУАЦІЇ! БЕРЕЖІТЬ ЖИТТЯ СВОЇХ ДІТЕЙ!