Кадровий склад

Кадрова політика комунального закладу освіти «Середня загальноосвітня школа № 52» Дніпровської міської ради  будується з урахуванням підвищення професійних вимог до вчителя.

Сучасний загальноосвітній навчальний заклад потребує учителя-психолога, учителя- технолога, учителя- дослідника, який повинен вміти творчо ров’язувати професійні проблеми. Назріло питання формування педагогічних кадрів нового типу. Школа має такий кадровий потенціал:

2018-20119 н.р. -  48 вчителів,

- (з них  2 чол.- знаходяться у декретній відпустці).

- з вищою педагогічною освітою – 46 чол.

- з них мають вищу кваліфікаційну категорію - 24

звання «Старший учитель» - 6 , 11 – звання “Учитель-методист” ,
                1 – нагороджений знаком «Відмінник освіти України» .

Аналіз кадрового забезпечення свідчить про те, що з кожним навчальним роком спостерігається підвищення професійного рівня педагогів.