Музей бойової слави

1. Музей бойової слави «Герої живуть поруч» було відкрито у 1986 році, звання музею присвоєно 25.10.2001 року № 03-150.

2. Основні форми роботи на базі музею: екскурсія, літературні читання, турніри ерудитів, творчі-пошукові конференції, пошукова-дослідницька група, зустріч з ветеранами.

3. Співпраця з батьківськими комітетами класів, з радою ветеранів війни (Тополя – 1), з ветеранами СЗШ № 52.

4. Відкриті заходи, що проводяться на базі музею.

Діючий музей бойової слави «Герої живуть поруч» впродовж 22 років є центром військово-патріотичного виховання підростаючого покоління та осередком зустрічі ветеранів мікрорайону. Музей бойової слави – це данина пошани героїчному минулому, пам’ять про загиблих, міст між сучасним та минулим, можливість наблизити те, що важко уявити та збагнути.

4.1. Учні 5 – 8 класів шефствують:

а) над ветеранами великої Вітчизняної війни

б) над могилою невідомого воїна на території тресту Реконструкції.

4.2. Проведено:

а) конкурс патріотичної пісні «Тільки пам’ять не сивіє»;

б) літературна година «Україна в огні» О.П. Довженка – це правда про народ і його лихо;

в) вечір пам’яті воїнів-афганців «Виват, шурави»;

г) уроки мужності «Партизанськими стежками»;

д) зустріч з ветеранами війни «Поклонимося і мертвим, і живим – всім визволителям Дніпропетровська:

- святковий концерт;

- обід.

4.3.  Акція «Доброго ранку, ветеране»

(виставка однієї книги «Я юність дідусеву крізь роки пронесу»)

Шкільний музей активно використовується в учбовому процесі вчителями історії, літератури, допризивної підготовки юнаків, класними керівниками

Урок мужності "День партизанської слави" (20.09.2017)